İnc Grup - Taşımacılık - Turizm - Araç Kiralama


   İNC İletişim Hattı : : +90 212 777 74 33

Lojistik Organizasyon

Lojistik, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının başlangıç noktasından (kaynağından) , tüketildiği son noktaya (nihai tüketici) kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir biçimde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetidir.
Lojistik işletmeler için çok büyük önem arz eden bir alandır. Günümüz dünyası çok hızlı bir değişim süreci içerisinde bulunuyor. Küreselleşme, bilgi teknolojilerindeki hızlı değişim, artan rekabet, bilinçlenen tüketiciler işletmeleri değişime zorluyor. Bu trendleri yakalayabilenler ayakta kalıyor, müşteri tatminini çok daha kolay sağlıyor.
Lojistik organizasyonun temel amacı planlaması ve denetlenmesi için lojistik faaliyetler arasında koordinasyonu sağlamaktır.

Lojistik faaliyetler:
• Depolama
• Taşıma
• Stok Yönetimi
• Bilgi ve Kontrol
• Ambalajlama
• Gümrükleme
• Müşteri Hizmetleri
şeklinde sınıflandırılabilir.

İNC Grup olarak lojistik organizasyonların önemli bir ayağı olan taşımacılık alanında tüm nakliyat işlerinizi planlıyoruz. Tüm nakliye işlemlerimizde eşyalarınız sigortalanarak güvenle taşınır.
Turizm ve fuar lojistiği.
Evden eve taşımacılık.
Ofis ve büro taşımacılığı.
Kargo ve parça eşya nakliyesi.
Ambalajlama, paketleme.
Eşya depolama.
Şehir içi, şehirlerarası ve uluslar arası taşımacılık.
Müşterilerimize en uygun fiyatlarla, en hızlı şekilde en iyi hizmeti verebilmek amacıyla hiçbir özveriden kaçınmadan çalışmayı kendimize başlıca ilke olarak benimsiyoruz.
Uzun Yıllardır edindirdiği bilgi, deneyim ve konusunda uzman personelimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.
İNC Grup olarak hızlı, verimli, kaliteli ve güvenli bir şekilde yükünüzü taşımaktan gurur duyuyoruz.

“Yolumuz açık olsun…”